MICHAEL QVARSEBO. Offset tyk.

MICHAEL QVARSEBO. Offset tyk.
936560. MICHAEL QVARSEBO. Offset tyk.

Guldsmed. Signeret og nummereret 21/200 ex. Dateret -76.
Bær dedikation. 48x70 cm.

Glas mangler. Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Michael Qvarsebo (Født 1945)

Få foretaget en gratis vurdering!

Bær dedikation. 48x70 cm.

Kunstner/designer

Michael Qvarsebo (Født 1945)

Antal besøg: 391