BORDUR og VÆGUR, 20. århundrede.

93612. BORDUR og VÆGUR, 20. århundrede.

Vægur Westerstrands 1957, bordur Junghans.

Brugsslitage, vægur med mindre stødskader, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.074