FRISØRSTOL, anden halvdel af det 20. århundrede.

93601. FRISØRSTOL, anden halvdel af det 20. århundrede.

Kunstlæder, metal, plast. Højdejusterbar med pedaler.

Elektrisk funktion testet, virker.

Slid, fod- og nakkestøtte mangler, 4 små huller taget i ryggen, graveringer på begge sider.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 911