DAGMAR GLEMME. Skål, glas.

DAGMAR GLEMME. Skål, glas.
935682. DAGMAR GLEMME. Skål, glas.

Højde 8 cm. Længde 25 cm. Signeret.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Dagmar Glemme (Født 1942)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Dagmar Glemme (Født 1942)

Antal besøg: 290