MAYOLLAMPE, fjerde fjerdedel af det 20. århundrede.

93566. MAYOLLAMPE, fjerde fjerdedel af det 20. århundrede.

Diameter ca 60 cm, højde ca 105 cm.

Brugsslitage, ingen prismer mangler, kun til el, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 10.799