BERTIL ÖSTERLUND. Olie på lærred, signeret.

93513. BERTIL ÖSTERLUND. Olie på lærred, signeret.

Landskabsmotiver. 101 x 63 cm.

Ubetydeligt tab af farve.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ubetydeligt tab af farve.

Antal besøg: 2.671