PROMENADSCOOTER, ELOPED, City 501.

934214. PROMENADSCOOTER, ELOPED, City 501.

Ifølge manualen blandt andet: Længde 1320mm Højde 1210mm Bredde 620mm Vægt;: 110kg Batterier/motor Antal: 2 stk 12V serieforbundne langdistance batterier Dæk Dimension: 10" Bæreevne Total: 120kg.

Brugsslitage. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti. Ikke gennemgået. Bakspejl beskadiget, løs del medfølger. Lamper i stykker. Ridser, stød. Et batteri trænger til eftersyn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.807