Brugsslitage. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti. Ikke gennemgået. Bakspejl beskadiget, løs del medfølger. Lamper i stykker. Ridser, stød. Et batteri trænger til eftersyn.