LENNART SEGERSTRÅLE. radering, signeret og dateret 1931.

93401. LENNART SEGERSTRÅLE. radering, signeret og dateret 1931.

Motiv af kraner. 27 x 19 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen. Gulning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Motiv af kraner. 27 x 19 cm.

Antal besøg: 1.932