ARMBANDUR, stål, Zenith, midten af det 20. århundrede.

933350. ARMBANDUR, stål, Zenith, midten af det 20. århundrede.

Brugervejledning. Lys skive. Andet. Diameter ca 35 mm.

Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti. Brugsslitage. Misfarvet urskive.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 738