FN/BROWNING. B25 A1 kal. 12.

FN/BROWNING. B25 A1 kal. 12.
933277. FN/BROWNING. B25 A1 kal. 12.

Fremstillingsnummer: 9170S72 Løbelængde: 71 cm Boring: 1/2 & 1/2 Ejektorer, ikke automatisk sikring.

Almindelig Brugsslitage, lejlighedsvis ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.291