HERBERT GENTRY. Farvelitografi.

933138. HERBERT GENTRY. Farvelitografi.

Figursammensætning. Signeret og nummereret 208/30 ex. 22x33 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Herbert Gentry (1919–2003)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Herbert Gentry (1919–2003)

Antal besøg: 2.685