HANS FAGERSTRÖM. Gouache.

HANS FAGERSTRÖM. Gouache.
933114. HANS FAGERSTRÖM. Gouache.

"Stim af mennesker. En verso signeret og betitlet. 17x23 cm.

Mindre Overfladeslitage. Noget løst i rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 426