HAVEBÆNK, første halvdel af det 20. århundrede.

93103. HAVEBÆNK, første halvdel af det 20. århundrede.

Hvidmalet. Sæde af ribbekonstruktion. Længde 166, bredde 44, højde 45 cm.

Slitage, mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, mindre skader.

Antal besøg: 2.511