PACO GOROSPE. Olie på lærred.

PACO GOROSPE. Olie på lærred.
931027. PACO GOROSPE. Olie på lærred.

Abstrakt komposition. Underskrevet. 76x102 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 2.041