SEKRETÆR, chippendale-stil, første halvdel af det 20. århundrede.

93079. SEKRETÆR, chippendale-stil, første halvdel af det 20. århundrede.

Brunbejdset birk. Nedklappelig skriveklap med underliggende inderside med skuffer. Længde 93, bredde 44, højde 100 cm.

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.658