GARDEROBE, rokokostil, første halvdel af det 20. århundrede.

93035. GARDEROBE, rokokostil, første halvdel af det 20. århundrede.

Profileret front med tre døre. Spejl på midterdøren. Længde 155, bredde 54, højde 200 cm. Aftagelig.

Slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og ridser.

Antal besøg: 1.758