REMINGTON. Mod. 700 ADL Kal .222.

929859. REMINGTON. Mod. 700 ADL Kal .222.

Produktionsnummer: A6527945 Tøndelængde: 60 cm Weaver Micro-Trac 3-9x medfølger monteret.

Brugsslitage, ridser. Mindre revne ved skuffetræk.
Stempel forstærket.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stempel forstærket.

Adresse

Cederströms Slinga 1
195 61 Arlanda Stad
Sverige

Placering
Bunkern, Arlanda
Antal besøg: 1.163