Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Kalmar Auktionsverk
Kunst
Malerie
OLOF TRÄNK. "På vej hjem, vinteraften på Öland", olie på Panel, signeret.
929598. OLOF TRÄNK. "På vej hjem, vinteraften på Öland", olie på Panel, signeret.
ca 23,5x18 cm.
Vis hele teksten
Mindre slitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
ca 23,5x18 cm.
Vis hele teksten
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
Antal besøg:
552