STEREO, Beocenter 9000, Beogram 9000, Beolink 1000.

92908. STEREO, Beocenter 9000, Beogram 9000, Beolink 1000.

Højttaler, Beovox CX50, serienummer 05529426.
Fjernbetjeninger, manualer.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Fjernbetjeninger, manualer.

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 1.834