VÆGGE, rokokostil, 20. århundrede.

92877. VÆGGE, rokokostil, 20. århundrede.

Gult metal. Dekor af rocailler. Højde 39 cm.

Brugsslitage. Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.357