SPISEBORD, 1930'erne.

SPISEBORD, 1930'erne.
928620. SPISEBORD, 1930'erne.

Længde ca 137 cm. Højde ca 77 cm. Bredde ca 70 cm. 1 skive ca 40 cm bred.

Brugsslitage, ridser og blå mærker. Noget galt.

Få foretaget en gratis vurdering!
928620. SPISEBORD, 1930'erne.

Antal besøg: 431