BOGHYLDE, "Öresund", Börje Mogensen for Karl Andersson & sønner.

92696. BOGHYLDE, "Öresund", Börje Mogensen for Karl Andersson & sønner.

3-delt bogreol med to sektioner af underdele, der er skabe og en sektion med skuffer.

Brugsslitage, ridser, falmet blegemiddel, vandskader og finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.349