KAND MED TOLEDO KLING.

KAND MED TOLEDO KLING.
926884. KAND MED TOLEDO KLING.

Smukt dekoreret, mærket Toledo på klinge. Håndtag til kar/stok mangler. Samlet længde 81 cm.

Brugsslitage, mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mindre pletter.

Antal besøg: 2.629