Kommode, Nyrenæssance, slutningen af det 19. århundrede.

92648. Kommode, Nyrenæssance, slutningen af det 19. århundrede.

Hvidmalet. 5 skuffer. Messing beslag. Længde 85 cm, bredde 49 cm, højde 132 cm.

Brugsslitage. Mindre malingsrevne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 998