SPEJL, lighter, JL Hultman, 1930'erne.

92533. SPEJL, lighter, JL Hultman, 1930'erne.

Fremstillet af Norrahammars Bruk for JL Hultman.
Forslebet glas.
Højde 51,5 cm.

Slitage, ridser, Kantstødt på glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forslebet glas.
Højde 51,5 cm.

Antal besøg: 1.628