Kommode, sengustaviansk stil, 1800-tallet.

92531. Kommode, sengustaviansk stil, 1800-tallet.

3 skuffer, Fineret i forskellige træsorter, messingdetaljer.
Højde 87 cm, længde 98 cm, bredde 48 cm.

Finer skader, Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Finer skader, Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 936