BARBRO NILSSON. Tæppe, "Violetta blå", tæt rya, ca 240 x 162 cm, signeret AB MMF BN.

922685. BARBRO NILSSON. Tæppe, "Violetta blå", tæt rya, ca 240 x 162 cm, signeret AB MMF BN.

AB Märta Måås-Fjetterström. Komponeret i 1961.

Mindre Brugsslitage.

Kunstner/designer

Barbro Nilsson (1899–1983)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Kunstner/designer

Barbro Nilsson (1899–1983)

Antal besøg: 4.578