EVA ENGLUND. Vase, gralteknik, Orrefors.

921205. EVA ENGLUND. Vase, gralteknik, Orrefors.

Signeret "ORREFORS Graal nr Eva Englund", nummerering mangler. Højde ca 16 cm.

Mindre slitage. Produktionsfejl.

Kunstner/designer

Eva Englund (1937–1998)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Eva Englund (1937–1998)

Antal besøg: 928