HORST BAUMGART "Efterårshavlandskab".

920761. HORST BAUMGART "Efterårshavlandskab".

Baumgart, Horst (geb.1932) - "Autumn seascape", olie på lærred, signeret nederst til venstre "H. Baumgart", ca.60x80cm, guldramme.

god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

god stand.

Antal besøg: 2.445