LIND, GUSTAF. svensk frugt.

LIND, GUSTAF. svensk frugt.
919682. LIND, GUSTAF. svensk frugt.

Magnus Bergvall i 1920. 48 litografiske plader. Forlagets hellæderbind.

Farvede billeder og beskrivelser af frugt- og bærsorter dyrket i Sverige. (II), 48 s. 48 col.lithogr.plader af Sven Ekblom. Fuld læder original indbinding i original æske.

Ny stand i original æske.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ny stand i original æske.

Antal besøg: 1.228