ALFRED HELLBERGER. Olie på lærred.

919391. ALFRED HELLBERGER. Olie på lærred.

Kystbillede med mennesker. Underskrevet. 60x73 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 896