PAUL MAIER-PFAU. Olie på Panel.

919334. PAUL MAIER-PFAU. Olie på Panel.

Landskab med huse. Signeret og dateret -28. 30x40 cm.

Lidt bølget Panel.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lidt bølget Panel.

Antal besøg: 2.784