JÖRGEN NASH. Olie på Panel.

JÖRGEN NASH. Olie på Panel.
919271. JÖRGEN NASH. Olie på Panel.

Abstrakt komposition. Signeret og dateret -66. 100x70 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Jörgen Nash (1920–2004)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Jörgen Nash (1920–2004)

Antal besøg: 823