SERVICEDELE, 22 dele, "Maxim" og "Festong", Stig Lindberg, Gustavsberg.

91871. SERVICEDELE, 22 dele, "Maxim" og "Festong", Stig Lindberg, Gustavsberg.

"Maxim", 3 kopper med underkopper og 2 ulige underkopper.
"Festong", 4 middagstallerkener, 6 dybe tallerkener, 4 små tallerkner, serveringsskål, grydeske, mælkekande.

Brugsslitage, bestikridser, dyb tallerken med Kantstødt, enkelte ubetydelige revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.794