DISPLAYDUKKER, 3 stk, torso på stativ.

91866. DISPLAYDUKKER, 3 stk, torso på stativ.

Højde 139 cm.

Brugsslitage og pletter, en træknop mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 139 cm.

Antal besøg: 2.374