BERTIL WESTRÖM. 2 stk, olier på lærred, signeret.

91836. BERTIL WESTRÖM. 2 stk, olier på lærred, signeret.

Birkelund med hvidanemoner, dateret a tergo 1986, ca. 92 x 73 cm.
Marklandskab, dat a tergo -80, ca 64,5 x 80,5 cm.

Agerlandskab med skader/tab af farve.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.179