PALLER og SKORDE, 5 dele.

PALLER og SKORDE, 5 dele.
916335. PALLER og SKORDE, 5 dele.

2 skamler Natbord 2 kommoder Længde ca 37-50 cm, højde ca 44-71 cm.

Alder og Brugsslitage. Pletter, mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 383