BOGSKAB, engelsk stil, taks, 1900-tallet.

91625. BOGSKAB, engelsk stil, taks, 1900-tallet.

Højde 200 cm, længde 90 cm, bredde 40 cm.
Glaseret sprosset top.
dekorere med hylder.

Slitage/ridser/liste underdør mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Glaseret sprosset top.
dekorere med hylder.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 5.615