STRENGREYLDE, design Nils Strinning. 1950'erne.

916054. STRENGREYLDE, design Nils Strinning. 1950'erne.

Hylde, længde 78 cm, endelængde 78 cm.

Overfladeslitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeslitage og ridser.

Antal besøg: 245