UDSIGNSKAB, 2 stk, 1900-2000 tallet.

91408. UDSIGNSKAB, 2 stk, 1900-2000 tallet.

Trækasser med skulpturer, højde ca. 80 cm, bredde 24 cm.

Slitage, ridser, stød.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, stød.

Antal besøg: 519