MASK, udskåret træ, indianer, 20. århundrede.

913062. MASK, udskåret træ, indianer, 20. århundrede.

Maske i udskåret træ forestillende en indisk Højde 58 cm.

Revne på halsen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Revne på halsen.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 2.157