912881. KEITH HARING. Litografi.
Uden titel. Usigneret. Stemplet på verso Keith Haring ejendom. Nummereret 26/99 ex. Signeret af Julia Gruen bobestyrer af Keith Haring gods og dateret 22/5 -90. Samlet mål 76,5x56 cm.