SKÆNK, "Casino", Ikea, midten af det 20. århundrede.

910708. SKÆNK, "Casino", Ikea, midten af det 20. århundrede.

Teaktræ og sortlakeret træ. Tre låger med underliggende hylder og opbevaring. Længde 150. Bredde 42. Højde 116 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Døre lidt løse i affjedringen.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 2.417