Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Kunst
Malerie
BÖRJE ÄNG. "Fra Ängholmen". Olie på lærred, signeret Eng.
90986. BÖRJE ÄNG. "Fra Ängholmen". Olie på lærred, signeret Eng.
74 x 84 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
74 x 84 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Göteborgs Auktionsverk
Antal besøg:
4.521