KØRESTOL, 19./20. århundrede.

KØRESTOL, 19./20. århundrede.
909554. KØRESTOL, 19./20. århundrede.

højde 104 cm, bredde 69 cm Herkomst: Smålandsk arbejderhjem.

alder og Brugsslitage. tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.954