ARMBANDUR, Enicar Sherpa 320, 1970'erne.

908624. ARMBANDUR, Enicar Sherpa 320, 1970'erne.

Enicar Sherpa 320 med urkasse i gult metal og guld- og sølvfarvet urskive med stokkeindeks. Orange midterste sekunder, dato og ugedag. Automatisk arbejde.
Største bredde 41 mm eksklusiv krone.

Brugsslitage med ridser og stødmærker. Nederst med navn og personnummer markering. Virker fejlfrit.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.501