BRUNO MATHSON. 2 LÆNESTOLE, Jetson, Bruno Mathson, DUX.

908071. BRUNO MATHSON. 2 LÆNESTOLE, Jetson, Bruno Mathson, DUX.

Benstativ af forkromet metal. Læderbetræk, gråt betræk. Løs nakkepude.

Brugsslitage, ridser og mærker, snavset polstring med pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.234