LÆNESTOLE, 1 par, 20. århundrede.

907681. LÆNESTOLE, 1 par, 20. århundrede.

Hvidmalet. Bredde 54 cm. Dybde 50 cm. Ryghøjde 85 cm. Fløjlsbetræk.

Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeslitage.

Antal besøg: 164