FOLDET VÆG, træ, 18/1900 tallet.

905263. FOLDET VÆG, træ, 18/1900 tallet.

Træramme, skåret dekorativ løkke omkring medaljonerne. Længde ca. 195, højde 200 cm.

Slitage, skader og reparationer. Tekstilspændingen mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 539