KONGELIG LITTERATUR, 20 dele, 20. århundrede.

90474. KONGELIG LITTERATUR, 20 dele, 20. århundrede.

19 blade og hæfter (hvoraf det ene er et duplikat), samt en hardcover bog.

Slitage, flænger, ikke helt gennemført.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 622